FORT Development Sp. z o.o.

FORT Development Sp. z o. o. to rodzinna firma deweloperska, ukierunkowana na realizację kameralnych, a zarazem nowoczesnych inwestycji - wielorodzinnych budynków mieszkalnych. Założyciele firmy i osoby odpowiedzialne za projekty mają wieloletnie doświadczenie w branży deweloperskiej i doskonale znają jej specyfikę oraz uwarunkowania.

Działalność FORT Development rozpoczęła się w 2005 roku. Od tej pory stale rozwijamy się i realizujemy coraz nowocześniejsze inwestycje, które spotykają się z uznaniem i zainteresowaniem kolejnych klientów.

Fort Development Sp. z o.o.

Dzięki temu, że nasze realizacje to inwestycje znacznie mniejsze niż większość powstających obecnie wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, jesteśmy w stanie indywidualnie podchodzić do naszych klientów i ich potrzeb. Kameralny charakter naszych realizacji pozwala na elastyczność w ustalaniu terminów i koordynowaniu procesów rozliczeniowych z klientami, przy jednoczesnym zapewnieniu mieszkańcom poczucia intymności oraz prywatności.

Struktura

Grupę FORT tworzą FORT Development Sp. z o.o. wraz z firmą FORT Budownictwo Sp. z o.o. W ramach grupy powoływane są spółki celowe. Ich udziałowcami są:

Struktura

FORT Development

Zarząd

Tomasz Jankowski
Tomasz Jankowski

Prezes zarządu

Tomasz Jankowski
Maria Borsuk-Jankowska

Członek zarządu

Zespół

Tomasz Jankowski
Łukasz Witkowski

Kierownik budowy,
Członek zarządu FORT Budownictwo

Tomasz Jankowski
Agnieszka Romaniuk-Osowska

Kierownik robot budowlanych

Tomasz Jankowski
Dariusz Brzostowski

Kierownik robót budowlanych

Dział kontaktu z klientami

Tomasz Jankowski
Ewa Jankowska

Główny Specjalista ds. Sprzedaży i Marketingu

Tomasz Jankowski
Piotr Jankowski

Główny Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Wartości

Działalność charytatywna

Działalność charytatywna

Zarząd i pracownicy FORT Development pamiętają o tych, którzy potrzebują pomocy. Z tego powodu, zarówno jako firma, ale także prywatnie, wspieramy różnego typu instytucje. Staramy się pomagać przede wszystkim tym, którzy pomocy potrzebują najbardziej, jak podopieczni fundacji. Wspieramy także instytucje, takie jak szkoły i przedszkola.

Do tej pory pomogliśmy:
Fundacja Hospicjum Onkologiczne
Fundacja Stonoga
Ekologia

Ekologia

Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest postępowanie zgodne z zasadami ekologii i ochrony środowiska. Uważamy za niezwykle istotne, aby dziedzina ta zaczęła być obecna w każdym domu, gdyż wiemy, że świadomi ekologicznie są także nasi klienci.

W FORT Development dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść ich oczekiwań w tym zakresie. Projekty realizujemy z wykorzystaniem rozwiązań minimalizujących wpływ codziennego życia mieszkańców naszych budynków na środowisko. Poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań zapewniamy możliwość czerpania korzyści z zasobów natury - takich jak deszcz czy światło słoneczne.

Inwestycja Krasińskiego 41 w pełni odzwierciedla nasz stosunek do środowiska. Zastosowane rozwiązania polegające m.in. na wykorzystaniu energii odnawialnej i funkcjonowaniu systemu sterowania energią. Przełożą się one na podniesienie jakości życia mieszkańców budynku oraz wymierne zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko, a także pozwolą na zmniejszenie zużycia energii.

„Nasze wartości stanowią zasady moralne, w zgodzie z którymi FORT Development realizuje wizje rozwoju. Misją FORT Development jest rozwój firmy poprzez pracę w atmosferze uczciwości i wzajemnego szacunku. Stale rozwijamy naszą kadrę, inwestujemy w technologię i urządzenia, realizując w ten sposób nasze dążenie do perfekcji.

Czerpiemy z naszych doświadczeń, wykorzystując w praktyce zdobytą wiedzę. Zadania, które przed sobą stawiamy są realistyczne i możliwe do zmierzenia. Działamy z pasją, jesteśmy kreatywni w proponowanych rozwiązaniach.

Wzajemne relacje z partnerami budujemy, tak aby były korzystne dla każdej ze stron. Naszym klientom, dajemy więcej niż oczekują. Tworzymy uczciwe i lojalne relacje także z naszymi dostawcami i współpracownikami.

O naszej firmie mówimy pozytywnie i z dumą!”

Tomasz Jankowski
Prezes zarządu

Tomasz Jankowski